Oživlá historie

Pro oživení jakékoliv vaší společenské akce nabízíme živé obrazy. Můžete vybírat z naší bohaté nabídky divadelních adaptací, které máme již připravené, další jsme pro vás schopni zinscenovat na klíč dle vašeho přání. Ztvárníme pro vás jakékoliv historické období s konkrétními i smyšlenými osobnostmi i událostmi. Tyto oživlé obrazy umístíme kam si budete přát. Je možné je zinscenovat na hradech, zámcích, ale i na firemních akcích, společenských setkáních, přednáškách atd.

Oživlá historie - Sychrov, Lysice, Bechyně, Šternberk, Buchlovice a další.

Od roku 1993 jsme v ČR vystupovali na hradech a zámcích: Bechyně, Bítov, Březnice, Boskovice - hrad, Bučovice, Buchlovice, Červený Kameň (SK), Dolní Kounice, Hrubý Rohozec, Janohrad, Jánský Vrch, Křivoklát, Letovice, Lysice, Loket, Náměšť na Hané, Náměšť nad Oslavou, Krásný Dvůr, Kroměříž, Milotice u Kyjova, Moravská Třebová, Nové město nad Metují, Pernštejn, Plumlov, Rájec nad Svitavou, Slavkov u Brna, Sychrov, Špilberk, Šternberk, Tovačov, Valtice, Veveří, Zbiroh, Žleby.

Oživlá historie to je romantika, akce a skvělá zábava!

Prohlídku pro vás zařídíme ve dne i v noci, samostatně nebo jako součást eventu. Objednávat můžete na exulis@email.cz nebo tel. +420 604 129 729