Stylová historická svatba pro Vás

Čestná svatební garda právě pro Vaší svatbu.

Zajistíme pro  Vás čestnou svatební gardu v reprezentativních uniformách či kostýmech z období antiky, gotiky, renesance, baroka, rokoka nebo empíru, která podtrhne a umocní výjimečnost  právě toho Vašeho svatebního dne na zámku, kostele, oddací síni atd. Stačí si jen vybrat jaké historické období a styl Vám je nejmilejší. Garda 2 - 8 mužů bude připravena jako čestná stráž podle Vašeho přání před vstupem do sálu, nebo po stranách síně atd., po celou dobu trvání svatebního obřadu. 
Po skončení obřadu gardisté vypálí slavnostní salvu z mušket na počest novomanželů, rovněž mohou na přání předvést šermířský souboj, do kterého vtipně zapojí i svatebčany. Vítěz souboje předá nevěstě (může jím být i ženich) květy.

 

Romantická svatba v historických kostýmech

Zapůjčení historických kostýmů pro váš svatební den

Zapůjčení historických kostýmů pro svatebčany. Na vaše přání Vám zapůjčíme po celí svatební den,  historické kostýmy z období antiky, gotiky, renesance, baroka, rokoka nebo empíru. Jde o přesné kopie dobových kostýmů, žádné karnevalové náhražky. Jsme schopni zajistit až 40 kostýmů jak pro dámy tak pány, všech  možných velikostí.
 

Neváhejte nás kontaktovat na tel. +420 604 129 729