Městské slavnosti na klíč

Městské slavnosti zahrnují širokou nabídku našich služeb, které můžete kdykoliv využít pro kteroukoliv ze svých akcí. Plánujete uspořádat stylové městské slavnosti a nevíte, co vše do nich zařadit? Na této stránce můžete najít inspiraci. Prosím kontaktujete nás, vymyslíme spolu s vámi i několikadenní program. Zařadíme do produkce jen to co si budete přát a vše sjednotíme do vybraného vámi požadovaného  stylu. Historické slavnosti, to je skvělý tip jak zvýšit prestiž vašeho města či obce, způsob kterým přilákáte návštěvníky z širokého okolí.

Od antiky po současnost, zajistíme pro Vás slavnosti jaké si jen budete přát!

Naše divadlo historie v pohybu, pro vás oživí historii, fantasii a staré legendy. Aby byla právě ta vaše akce úspěšná, potřebujete kvalitní a pestrý zábavný program, efektní stylové kulisy, výzdobu vyhrazených prostor a technické zajištění. Jistě chcete, aby se o vaší akci v dobrém dlouho mluvilo, ohromte proto návštěvníky slavností pestrým historickým průvodem, stylovým pěším či koňským turnajem, večerní ohňovou show a ohňostrojem, který všichni uvidí z širokého okolí. Zajistíme pro vás umělce nejrůznějších profesí, bavit vás tak budou...

Žakéři, kejklíři, šermíři, hudci pro vaše městské slavnosti

Zařídíme pro vás slavnosti na klíč!

  • Městské slavnosti - nízkorozpočové i vysokorozpočtové, zajistíme pro vás program, dobové stánky a řemesla, potřebné tech. zajištění.
  • Hradní slavnosti - stylové hradní nebo zámecké slavnosti, zajistíme pro vás program, catering, pronájem párty stanů, dobové stánky.
  • Vánoční slavnosti - trdiční adventní trhy a mikuláškská zábava, zajistíme pro vás dobové stánky a řemesla, oživlý betlém.
  • Svatováclavské slavnosti - zajistíme pro vás tradiční slavnosti, program, dobové stánky, hudebníky, kejklíře, šermíře atd.
  • Slavnosti piva nebo vína - zajistíme pro vás bohatý program, stánky s řemesly a vybranými pochutinami, perníky, trdelníka atd.
  • Lidové slavnosti i jiné - nízkorozpočtové slavnosti. Přizpůsobíme program i typ slavností vašemu rozpočtu a potřebám.

Zajistíme pro vás slavnosti zodpovědně a se vším všudy. Přenechte své starosti s organizací slavností nám!

Kontaktujte nás prosím na exulis@email.cz nebo na tel. +420 604 129 729